wtorek, 21 lipca 2015

Zmniejszony popęd seksualny

Potencjał seksapilu u kobiety i mężczyzny uwarunkowany jest genetycznie. Jest oczywiste , że w podeszłym wieku aktywność seksualna maleje, oraz w którymś momencie zanika. Zależy to również od samopoczucia i oczywiście istniejących schorzeń. W związku z tym okres menopauzy ma pośredni wpływ na potrzeby seksualne. Bardzo ważna jest w tym okresie psychika, pozytywne myślenie oraz poczucie wartości i piękna u kobiety. Zależy oczywiście to wszystko od zaangażowania kobiety w związku i dbałości mężczyzny o kobietę. Co może pojawić się we wczesnym okresie menopauzy?
  • zmniejszenie elastyczności ścian pochwy,
  • słaba wrażliwość łechtaczki na bodźce,
  • wargi sromowe zmniejszone i zwiotczałe,
  • obniżenie napięcia mięśni,
  • mniejsza wrażliwość na bodźce brodawek i sutek,
  • zaburzenia pożądania seksualnego brak popędu,
  • zaburzenia pobudzenia seksualnego,
  • niezdolność podtrzymania wystarczającego podniecenia seksualnego aby uzyskać orgazm,
  • zaburzenia związane z bólem, suchość pochwy, częste stany zapalne i bakteryjne u kobiet.
Polecane produkty:
Menopausal FormulaŁagodzi objawy menopauzy. Preparat zawiera kompleks witamin wraz z bioflawonoidami, minerałów oraz 7 ziół. Przy systematycznym stosowaniu pomoże Ci w zmniejszeniu uderzeń gorąca, suchości pochwy oraz spadku odporności, a dodatkowo poprawia reakcję na stres, będzie działał na Twoje hormony wyciszająco i uspokajająco i ograniczy wybuchowość i płaczliwość. Stosowanie: 1-2 kapsułek dziennie po posiłku
Ac-Zymes – 2 mld żywych kultur bakterii. Bakteria Acidophilus hamują rozwój drobnoustrojów i zakażeń grzybiczych w pochwie. Dzięki dobrej florze kontakty seksualne będą przyjemniejsze, a ty będziesz wolna od stanów zapalnych w intymnych miejscach. Stosowanie: 2 x 2 kapsułki, rano i wieczorem 30 min przed posiłkiem. 
Everymoment– Utrzymuje prawidłowe ph środowiska pochwy, przynosi ulgę. Poprawia intymne zdrowie, nawilża, regeneruje podrażnienia, uelastycznia. Poprawia jakość intymnych zbliżeń zarówna do użytku dla Pań jak i dla Panów. Dobre efekty i ulga przy problemach z hemoroidami. Często stosowane przez kobiety przed wejściem do basenu Stosowanie: Przez pierwsze 2 tygodnie stosuj 2 razy dziennie, później 1 raz dziennie lub wg indywidualnych potrzeb. Utrzymuj higienę i przed zastosowaniem umyj ręce.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza