wtorek, 21 lipca 2015

Andropauza u mężczyzn

Andropauza, tzw .męskie klimakterium związane ze starzeniem się organizmu mężczyzny. Najczęściej pojawia się między 60. a 70. rokiem życia i przebiegają znacznie łagodniej i wolniej niż u kobiet. Andropauza dotyczy około 10% mężczyzn w okresie 50-lat i ponad 30% w wieku 70-lat. Zmiany hormonalne u kobiet przebiegają dosyć intensywnie natomiast w przypadku mężczyzn odbywa się to zdecydowanie łagodniej i znacznie później. W okresie tym następuje spadek poziomu hormonów. Każdy mężczyzna inaczej przechodzi ten okres, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do problemu. Istotny jest stan psychiczny, samozadowolenie z siebie, atrakcyjność oraz najważniejszy jest poziom stresu i możliwości odprężenia się. Na problemy z prostatą polecamy:
    • PRO-STP Calivita - Preparat specjalnie stworzony dla panów. Zawiera on bogaty skład 8 ziół i związków, który reguluje przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego wstawania. Zawarty w nim Likopen oraz cynk odgrywa kluczowa rolę w tym okresie, a fitosteroidy wyregulują gospodarkę hormonalną.
Stosowanie: 1-2 tabletek dziennie przed posiłkiem
    • Rhodiolin - Poprawia reakcje naszego organizmu na stres. Poprzez jego wyciszenie i doprowadzenie do równowagi możesz odzyskać witalność seksualną, energię i siłę życia.
Stosowanie: Dawka w/g potrzeb nawet do 3x2 tabletki, 1/2 godziny przed posiłkiem, Bierzemy do godziny 16-17 
    • Stress Management - kompleks witamin z grupy B – oprócz wspomagania prawidłowych funkcji układu nerwowego – pozytywnie wpływa również na równowagę energetyczną w organizmie.
Stosowanie: 1-2 tabletki po posiłku. W trakcie poważnego stresu można zastosować nawet 4 tabletki na dobę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz